Budowa parkingu i drogi dojazdowej z kostki betonowej

ukladanie kraweznikow drogowych drogi dojazdowej Anabud

SKOMPLIKOWANE WARUNKI GEOLOGICZNE - TO ZADANIE DLA NAS

Budowa parkingu i drogi dojazdowej z kostki betonowej w Słubicach

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży świadczenia usług brukarskich, co stanowi bardzo ważną cechę przy tworzeniu i wykonywaniu projektów jak budowa dróg i parkingów. Zajmujemy się układaniem kostki brukowej i granitowej według projektu dostarczonego przez Klienta lub własnego projektu, który zostanie zaakceptowany przez Klienta. Nasza firma zapewnia wysoką jakość wykonanych przez nas usług, a to za sprawą doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którzy je wykonują. Wykonujemy prace z kostki brukowej takie jak: tarasy, place, ścieżki, wjazdy, chodniki, ogrody, parkingi, wzory, schody, a także inne projekty i pomysły, które dostarczy nam Klient.

  • Oferujemy bezpłatny dojazd oraz konsultacje związane z tematem kostki brukowej.
  • Dostarczamy naszym klientom kompleksową usługę- sprzedaż oraz ułożenie kostki brukowej – wykonanie nawierzchni na najwyższym poziomie.
  • Na układanie kostki brukowej udzielamy gwarancji pisemnej.
  • Współpraca z renomowanymi producentami kostek brukowych takimi jak Polbruk, Budokrusz, Semmelrock, Libet, Bruk-bet i Jadar

Naszą misją jest rzetelne i profesjonalne świadczenie usług brukarskich na rzecz Każdego Klienta – bez względu na to, czy jest on Klientem Indywidualnym, czy Inwestorem dużego obiektu.

Podczas budowy parkingu i drogi dojazdowej z kostki betonowej w słubicach,  wykonane zostały roboty ziemne, grunty słabonośne zostały wzmocnione poprzez wykonanie nasypów z piasków zagęszczonych mechanicznie i wzmocnionych za pomocą stabilizacji, a następnie zostały wykonane podbudowy z betonu grubości 25 cm po zagęszczeniu.

Na budowie wykonaliśmy:


 

Zdjęcia z budowy parkingu wraz z drogą dojazdową

Zdjęcia z budowy parkingu wraz z drogą dojazdową