Budowa i modernizacja dróg

BUDOWA I MODERNIZACJA DRÓG - TO ZADANIE DLA NAS

Budowa i Modernizacja Dróg

Budowa dróg, placów i parkingów jest naszym podstawowym profilem usług. Prace drogowe drogowe to nasza specjalność.
Rozwinięty park maszynowy oraz świetny zespół pracowników pozwala nam wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia przy budowie i modernizacji dróg.
Realizujemy usługi  dla inwestorów indywidualnych (osób prywatnych), firm, przedsiębiorstw i instytucji. Często występujemy w charakterze podwykonawcy w dużych projektach architektonicznych. Możemy poszczycić się najwyższymi umiejętnościami w naszym fachu, które nieustannie podnosimy. Wykonujemy nawierzchnie zarówno duże, jak i małe, używając różnorodnych materiałów oraz wzorów.

Kompleksowe prace z zakresu budowy i modernizacji dróg

Drogi i place wykonujemy z:

  • kostki brukowej
  • kostki granitowej
  • mozaiki
  • płytek chodnikowych
  • trylinki
  • nawierzchni betonowej
  • nawierzchni asfalto-betonowej

Ponadto wykonujemy:

Wieloletnie doświadczenie brukarskie

Firma Ana-Bud istnieje na rynku usług brukarskich już od wielu lat. Przez niemal 30 lat działalności w branży budowlanej zdążyliśmy zdobyć spory bagaż doświadczeń, dzięki czemu nie boimy się żadnego zlecenia. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej, chodników, kostki betonowej i granitowej. Możemy ułożyć chodnik, taras lub ścieżkę według własnego projektu lub według projektu klienta.

Oprócz profesjonalnego sprzętu brukarskiego posiadamy również szeroko rozbudowaną sieć kontaktów w branży dzięki czemu mamy wyjątkowo przystępne ceny za usługę jaką jest układanie kostki brukowej, płyt chodnikowych i kostki granitowej. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby prywatne.

Bogate doświadczenie, zdobywane przez lata działalności to jeden z wielu atutów, jaki przemawia na korzyść naszej firmy. Wieloletnia praktyka brukarska powoduje, że możemy pochwalić się licznymi realizacjami oraz czerpać szczerą satysfakcję z zadowolenia szerokiego grona naszych dotychczasowych Klientów.

Indywidualne podejście do klienta

Choć przez ostatnie lata mieliśmy już szansę pracować dla szerokiego grona zadowolonych klientów, nie popadamy w rutynę. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Poświęcamy należytą uwagę zarówno powierzanej nam pracy, jak i oczekiwaniom konkretnego klienta.

Tylko w ten sposób możemy zagwarantować, że kostka zostanie ułożona dokładnie w taki sposób, jak tego oczekujesz. Lubimy ciekawe wyzwania i nie boimy się nowatorskich aranżacji.

Budowa dróg, placów i parkingów

 

Budowa dróg, placów i parkingów

budowa-parkingów-z-kostki-betonowej-behaton-ana-bud-lubuskie

 

 

Budowa i modernizacja dróg i parkingów z kostki, układanie krawężników

 

 

Budowa dróg i parkingów