Parking i plac z kostki granitowej – inwestycja w Łagowie.

Budowa parkingu z kostki granitowej w Łagowie

SKOMPLIKOWANE WARUNKI GEOLOGICZNE - TO ZADANIE DLA NAS

Budowa parkingu z kostki granitowej z miejscami postojowymi

Budowa parkingu z kostki granitowej z miejscami postojowymi inwestycja w Łagowie, województwo lubuskie. Prace obejmują budowę nowego odcinka chodnika o nawierzchni z kostki granitowej, przebudowę istniejącego placu przed biblioteką oraz budowę nowego zjazdu. Miejsca postojowe wykonane zostaną o nawierzchni z kostki granitowej. Parking po obwodzie obramowany zostanie granitowymi krawężnikami drogowymi.

Głównym celem przebudowy centrum Łagowa było stworzenie bardziej atrakcyjnej przestrzeni publicznej. Anabud wykonał rewitalizację centrum Łagowa Lubuskiego, dzięki czemu miejscowość nasza zyskała całkiem nową formę i oblicze.
W ramach tej inwestycji firma nasza wykonała rewitalizację placu na przeciwko urzędu gminy w Łagowie. W ramach tego projektu wykonaliśmy nawierzchnie z płyt granitowych ciętych płomieniowanych o rożnych wielkościach układancyh we wzory. Użyte płyty granitowe występowały w trzech kolorach. Na nawierzchni pasaży wykonano cztery wzory herbu Łagowa. Herby Łagowa były wycinane metodą "water jet". W ramach tego samego projektu rewitalizacji wykonaliśmy miejsca postojowe z kostki granitowej dla samochodów osobowych. Projekt obejmował także montaż ładowarki solarnej dla urządzeń mobilnych. Na placu zostaly równiez zamontowane ławki wykonane na podstawie betonu architektonicznego.
Pasaż ciagu pieszego został wykonany płyt granitowych o różnych barwach ciętych o wymiarze 40x40x8 postępy w pracach budowlanych w ramach rewitalizacji możemy zoabczyć na poniższych zdjeciach.

Anabud specjalizuje się w profesjonalnym układaniu kostki granitowej tzw. brukarstwie na różnych podłożach. Fachowe i dobre ułożenie aranżacji z kostki wymaga doświadczenia i znajomości technik jej ułożenia. Właściwie ułożona nawierzchnia musi mieć solidnie wykonane obrzeża w pewnych sytuacjach nawet murowane. Podłoże do ułożenia kostki musi być twarde i odpowiednio wypoziomowane.

Parking z kostki granitowej - inwestycja w Łagowie.

 

Rewitalizacja centrum Łagowa Lubuskiego