Prace związane z budową farmy wiatrowej „Rawicz”

Firma Anabud postawiła wybudowała m.in. „pod klucz” cztery Farmy wiatrowe o łącznych mocach od 6 do 16 MW w formule generalnego wykonawstwa. W wypadku np. Farmy Wiatrowej Oborniki, gdzie stanęło 8 turbin, ANABUD wylał fundamenty posadowione pośrednio na palach, przygotował place manewrowe, drogi i tymczasowe obszary utwardzone o łącznej pow. 63 000 m2, położył niecałe 14 km kabli oraz postawił 2 stacje kontenerowe SN-15kV i 2 stacje kompensacji mocy biernej.
Firma Anabud postawiła wybudowała m.in. „pod klucz” cztery Farmy wiatrowe o łącznych mocach od 6 do 16 MW

Prace ziemne pod budowę fundamentów, dróg dojazdowych i linii kablowych

Kompleksowa realizacja budowy farmy wiatrowej

Odkąd na rynku polskim rozpoczęto działania ukierunkowane na rozwój energii odnawialnej poprzez realizację farm wiatrowych, możemy stwierdzić, że jesteśmy jednym z krajowych pionierów w tej dziedzinie.

Na budowanej przez nas obecnie farmie wiatrowej RAWICZ w województwie wielkopolskim, rozpoczęliśmy prace budowlane pod montaż pierwszych z 3 turbin wiatrowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie farm wiatrowych w systemie  BoP (budowa całości infrastruktury technicznej: fundamenty, drogi dojazdowe, place manewrowe i montażowe, infrastruktura elektroenergetyczna i światłowodowa). To stawia nas w czołówce firm budujących farmy wiatrowe w Polsce.

ANABUD na budowie farmy wiatrowej RAWICZ

FW Rawicz składającej się z 3 turbin (6 MW)

  • Fundamenty posadowione bezpośrednio na palach
  • Place manewrowe, drogi gminne, drogi wewnętrzne, tymczasowe obszary utwardzone o łącznej pow. 31 500 m2
  • Linie kablowe ok. 6,3 km
  • 2 stacje kontenerowe

Poniżej znajduje się link do artykułu o budowie Farmy Wiatrowej jaki pojawił się na: http://www.rawicz24.pl

https://rawicz24.pl/wiadomosci/pod-rawiczem-powstaja-nowe-wiatraki-zdjecia/l3izlhzksjCxRYtRUGEG

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie farm wiatrowych w systemie BoP (budowa całości infrastruktury technicznej: fundamenty, drogi dojazdowe, place manewrowe i montażowe, infrastruktura elektroenergetyczna i światłowodowa). To stawia nas w czołówce firm budujących farmy wiatrowe w Polsce.

Firma Anabud postawiła wybudowała m.in. „pod klucz” cztery Farmy wiatrowe o łącznych mocach od 6 do 16 MW w formule generalnego wykonawstwa. ). To stawia nas w czołówce firm budujących farmy wiatrowe w Polsce.

Betonowanie fundamentów, budowa dróg dojazdowych, placów montażowych, fundamentów pod turbiny wiatrowe i robót energetycznych

W wypadku np. Farmy Wiatrowej Oborniki, gdzie stanęło 8 turbin, ANABUD wylał fundamenty posadowione pośrednio na palach, przygotował place manewrowe, drogi i tymczasowe obszary utwardzone o łącznej pow. 63 000 m2, położył niecałe 14 km kabli oraz postawił 2 stacje kontenerowe SN-15kV i 2 stacje kompensacji mocy biernej

W TRAKCIE REALIZACJI ROBOTY DROGOWE, FUNDAMENTOWE I ELEKTRYCZNE