Prace rozbiórkowe

Anabud wykonuje profesjonalne, w pełni bezpieczne i przyjazne dla środowiska roboty rozbiórkowe oraz wyburzeniowe. Zastosowanie wysokiej klasy sprzętu pozwala nam sprawnie uporać się z pracami nawet w trudnych warunkach. Przeprowadzamy kompleksowe przygotowanie terenu pod inwestycję. Wykonujemy:

  • wyburzenia,
  • rozbiórki (konstrukcje żelbetowe i stalowe),
  • wycinkę drzew,
  • roboty ziemne i inne.

Nasza firma realizuje wyburzenia kompleksowo i profesjonalnie dzięki wyspecjalizowanej kadrze posiadającej stosowne uprawnienia. Nadzór inżynierski zapewnia bezpieczeństwo całego procesu, a zastosowanie nowoczesnych maszyn i urządzeń – sprawny przebieg realizacji zadania.

Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe mogą być przeprowadzane bez względu na porę roku. Po demontażu obiektu należy wywieźć gruz oraz ziemię z terenu inwestycyjnego. Wówczas można przystąpić do prac przygotowujących działkę pod nową zabudowę. Wyburzenia przeprowadza się wyłącznie mechanicznie, z wykorzystaniem profesjonalnego, ciężkiego sprzętu. W Anabudzie dysponujemy odpowiednim zapleczem technologicznym, które obejmuje m.in. młoty hydrauliczne montowane do koparek, nożyce do kruszenia betonu, koparko-ładowarki, wywrotki itd. Rozbiórka budynków, których wysokość przekracza 45 m wymaga zastosowania materiałów pirotechnicznych. Ich instalacją i obsługą zajmują się wyspecjalizowane przedsiębiorstwa. Przeprowadzamy także wyburzenia i rozbiórki obiektów mieszkalnych, które nie spełniają wymagań użytkowych i muszą zostać zlikwidowane.

rozbiórki